Free Download Mercedes Drift Online Araba Yarışı 1.0.0 APK

Free Download Mercedes Drift Online Araba Yarışı 1.0.0 APK

Description of Mercedes Drift Online Araba Yarışı

Mercedes S500 ve lüks model makam arabaları ve spor arabalarla arkadaşlarınız ile diğer oyuncularla online olarak drift yarışı yapabilirsiniz.
Oyuna ilk girdiğiniz anda önünüze gelecek olan ekranda, araba modelini seçmeniz istenecek.
Seçebilecek olduğunuz arabalar S500, 760i, E36, E30 araba modelleridir. Bir sonraki ekranda size arabayı nasıl kontrol etmek istemekte olduğunuzla ilgilidir. Direksiyonla veya butonlarla kontrol etmeniz mümkündür.
Daha sonra gelen ekranda arabanın sürüş kontrol seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Burada s500 ve diğer araba modelleriyle drift veya simülasyon konfor modunda kullanabilirsiniz.

Drift modunda arabanın bütün kontrol sistemleri devre dışı kalacak ve daha çok kayma modunda olacaktır. Arabayı kontrol etmek bu kısımda daha zordur.

Fakat daha rahat konfor modunda sürüş yapmak istiyorsanız simulatör modunu seçerek daha güvenli bir sürüş modu oluşturabilirsiniz.

Online olarak Oynamak istiyorsanız; Oyuna ilk giriş ekranında karşınıza gelecek olan online butonuna tıklayarak, sizden oyuncu adınızı girmeniz istenmektedir, buraya oyuncu adınızı yazarak, arabanızı seçerek hemen oyuna başlayarak drift yapma keyfini çıkartabilirsiniz. Gürcan Games olarak iyi oyunlar dileriz.
With the Mercedes S500 and luxury model car cars and sports cars, you can race online with friends and other players.
The first time you enter the game, you will be asked to select the car model.
The cars you can choose are S500, 760i, E36, E30 car models. The next screen is about how you want to control the car. It is possible to control with steering wheel or buttons.
Then you will be greeted by the car’s driving control options on the incoming screen. Here you can use the drift or simulation comfort mode with the s500 and other car models.

In drift mode, all control systems of the car will be deactivated and will be in more slip mode. Checking the car is harder in this part.

But if you want to drive in a more comfortable comfort mode, you can choose a simulator mode to create a safer driving mode.

If you want to play online; By clicking on the online button on the first login screen, you are asked to enter your player name, by entering your player name, selecting your car and starting to play the game you can enjoy the drift. We wish you good games at Gürcan Games.

App Information of Mercedes Drift Online Araba Yarışı

App Name Mercedes Drift Online Araba Yarışı
Package Name com.arabaoyunu.aras
Version 1.0.0
Rating ( 87 )
Size 64.4 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-10-25
Installs 5,000+
Category Games, Racing
Developer

Tags: , , , ,